Vítejte na našich stránkách country klubu "Kondoři"

Náš klub je soukromý ale určen v rámci rozvoje kultury široké veřejnosti .

Členům klubu je zdarma poskytnuta odborná výuka moderního country tance , včetně základů pro začátečníky až po případnou přípravu prezentace na soutěžích , a to v rámci tuzemska i zahraničí . Klub se taktéž zúčastňuje různých vystoupení a show .

 

V případě zájmu o členství , nebo jakéhokoliv dotazu a to i v rámci objednávek vystoupení , nás neváhejte kontaktovat .

 

Free style - show

                                           

Free Style .. Díky vlastní choreografii a kombinací různých tanečních stylů včetně divadelních projevů , přivádí Country do zcela nové dimenze .. Free Style je Show které je vhodné především pro různá vystoupení .

-----------------------------------------------------------------

Novinky

Kondoři jsou zpět .

11.12.2014 12:19

Tak a je tu zima ..

Co je nového : Náš klub v létě zakoupil nové prostory , jak pro bydlení tak i taneční prostory . Zatím funguje taneční parket uvnitř ale v létě bude zprovozněn taneční parket s posezením u krbu na terase . Jinak nějaké nové tanečky máme rozpracované , ale díky pracím na domečku bylo veškeré tancování pozastaveno . Po Novém roce ale plánujeme nový rozjezd , nové taneční věci , a hlavně začít opět jezdit po štacích .

Kondoři se vrací a bude to stát zato ..

LETNÍ SEZONA ZAČÍNÁ .

01.05.2014 00:00

A je tu druhý ročník putování za kulturou .. Navštívíme opět staré známe country kluby a stavíme se i ve dvou nových . Letos se podíváme i do zahraničí kde se zúčastníme dvou seminářů . Už se moc těšíme na staré i nové přátele , a věříme že opět přivezeme do našeho klubu spoustu novinek a tanečních zkušeností ..

Záznamy: 3 - 4 ze 5
<< 1 | 2 | 3 >>

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.